Українська | Русский | English
Responsive image
Вакансії

Ми завжди раді вітати у нашій команді талановитих людей! Ми шукаємо захоплених своєю справою професіоналів технічних спеціальностей. Якщо ви цілеспрямовані та працьовиті, у вас є досвід роботи або ви бажаєте його отримати – запрошуємо до нас! Ми публікуємо список актуальних вакансій та чекаємо на ваші резюме.

Список вакансій:

Спеціаліст із захисту інформації

Вимоги: Вища освіта в сфері захисту інформації або IT та курси ТЗІ . Досвід в розробці та впровадженні Комплексних систем захисту інформації, проведені аудиту інформаційної безпеки, виконання комплексу робіт, пов'язаних з контролем і захистом інформації на основі розроблених програм і методик, робота зі спеціальними засобами захисту інформації. Знання принципів захисту серверних систем і сервісів та WEB ресурсів. Знання основ захисту державної таємниці та інформації з обмеженим доступом.
Обов'язки: Побудова та впровадження Комплексних систем захисту інформації та Комплексів технічного захисту інформації. Розробка нормативно-технічної документації по системам інформаційного захисту та безпеки. Монтаж, налаштування і супровід технічних засобів захисту інформації. Проведення спеціальних досліджень та перевірок. Умови роботи: повна або часткова зайнятість, проектні роботи.

Рівень оплати – за результатами співбесіди.